ISH-KONKURRENTI I “PËR’PUTHEN” PLAS BOMBËN/ Marisi: Isha në emision, por kam një vit i lidhur (FOTO) – AlpeGossip
ISH-KONKURRENTI I “PËR’PUTHEN” PLAS BOMBËN/ Marisi: Isha në emision, por kam një vit i lidhur (FOTO)

ISH-KONKURRENTI I “PËR’PUTHEN” PLAS BOMBËN/ Marisi: Isha në emision, por kam një vit i lidhur (FOTO)

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Maris Lika ka tërhequr vëmendjen me një video të publikuar në Instastory. Në videon në fjalë shihet një vajzë bjonde, e quajtur Enxhi Mustafa, duke i dhënë makinës.

Marisi ka treguar për “Xing.al” se Enxhi është e dashura e tij. Ai ka pranuar se kanë një vit bashkë, pra ka qenë i lidhur teksa ishte pjesë e emisionit “Përputhen”.

“E dashura ime është ajo në story dhe bëmë një vit bashkë dhe pse isha në emision”, është shprehur ai.

Kujtojmë se Marisi ka dalë në takim me Sindin, mirëpo mes tyre nuk pati një përputhje.