“JAM ME…”/ Rudina Dembacaj flet për shtatzëninë dhe tregon barkun – AlpeGossip
“JAM ME…”/ Rudina Dembacaj flet për shtatzëninë dhe tregon barkun

“JAM ME…”/ Rudina Dembacaj flet për shtatzëninë dhe tregon barkun

Rudina Dembacaj merr gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në Instagram dhe së fundmi ka treguar me disa video se kohët e fundit qan për gjithçka.

“Qurravitesha për çdo lajm që dëgjoja, të mirë apo të keq”, thotë aktorja duke treguar dhe disa raste.

Pas këtyre videove, Rudina ka marrë shumë mesazhe nga ndjekësit që kanë dyshuar se ajo është bërë kaq e ndjeshme pasi mund të jetë shtatzënë.

Kështu përmes një tjetër postimi Rudina ka folur për shtatzëninë duke shuar menjëherë dyshimet e duke treguar barkun e sheshtë.

“Nuk jam shtatzënë. Jo, jo, jo. Jam me dietë”, shprehet aktorja.