JANË TË NEVOJSHME/ Lista e aksesorëve që u japin frymë të re seteve tona verore – AlpeGossip
JANË TË NEVOJSHME/ Lista e aksesorëve që u japin frymë të re seteve tona verore

JANË TË NEVOJSHME/ Lista e aksesorëve që u japin frymë të re seteve tona verore

Sezoni i verës ka ardhur për  mirë dhe në vapën e verës ne zgjedhim të theksojmë aksesorët, gjë që na lejojnw të eksperimentojmë me setet tona duke ruajtur një bazë të lehtë të gjithanshme.  Aksesorët janë zgjedhja ideale për të investuar në këtë sezon, si dhe na e bëjnë më të lehtë të eksperimentojmë me stilin tonë dhe të provojmë tendencat e reja.

Më poshtë kemi mbledhur të gjithë aksesorët e domosdoshëm që do t’ju ​​kursejnë, duke u dhënë një frymw tw re veshjeve tuaja verore.

Syze

Të përjetshëm, të gjerë dhe elegant, ato janë krijuar për të mbajtur gjallë kujtimet e verës deri në muajt e vjeshtës.

Çanta me kashtë

Në ngjyra të ndritshme dhe me një taban të lartë, ato ndriçojnë hapat e verës. Gjeni ato idealet që do të vendosni me fustane dhe funde të ftohta.

Sandalet e veçanta

Në një gamë klasike ose më lëng ngjyrash dhe sfond të lëkurës së nxirë, ato na shoqërojnë në takimet në mbrëmje dhe koktejet.

Ora

Silueta e tyre delikate prej çeliku merr rolin e bizhuteri të lakmuar./abcnews.al