Me këpucë dhe çantë luksi, kush është deputetja shqiptare që po sfidon “zonjat e rënda” të Parlamenitt (FOTO) – AlpeGossip
Me këpucë dhe çantë luksi, kush është deputetja shqiptare që po sfidon “zonjat e rënda” të Parlamenitt (FOTO)

Me këpucë dhe çantë luksi, kush është deputetja shqiptare që po sfidon “zonjat e rënda” të Parlamenitt (FOTO)

Është një nga deputetet më të reja në parlament dhe është bërë shpesh here subjekt i shkrimeve rozë, për shkak të stilit të veshjes.
Deputetja e re e grupit të PDIU-së, Reme Lala spikat në çdo seancë për mënyrën se si kuron pamjen.

Mund të themi që ë këtë mënyrë, Reme Lala i “ka shpallur sfidë” disa zonjave të tjera me më shumë karrierë në Parlament, por që shquhen për veshje të bukura dhe të kombinuara me shije.

Këtë herë, Lala kishte zgjedhur këpucë dhe çantë pink, me lule te takat, ndërkohë që i ka kombinuar me veshje të zezë dhe një peliçe mjaft të bukur.

Por kjo nuk është hera e parë që Lala përflitet për veshjen, pasi deputetja njihet për veshjet e luksit.