KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Albërija ju jep mundësinë ta shihni ‘ujë dhe sapun’ (FOTO) – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Albërija ju jep mundësinë ta shihni ‘ujë dhe sapun’ (FOTO)

KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Albërija ju jep mundësinë ta shihni ‘ujë dhe sapun’ (FOTO)

Edhe pse sot është gjyshe, Albërija shfaqet gjithnjë me një look të kuruar.

Jo vetëm në klipe, por edhe në jetën e përditshme këngëtarja shfaqet në formë. Ndërsa këtë herë surprizon ndjekësit me këtë foto ku shfaqet shumë ndryshe nga herët e tjera, pa make up. Por me këtë rast, u tregoi të gjithë skeptikëve se nuk është make up-i ai që e bën të duket bukur.