Këto 6 modele këpucësh do të jeni trendi i ri i këpucëve dhe ju do t’i dashuroni - AlpeGossip
Këto 6 modele këpucësh do të jeni trendi i ri i këpucëve dhe ju do t’i dashuroni

Këto 6 modele këpucësh do të jeni trendi i ri i këpucëve dhe ju do t’i dashuroni

Disa trende janë vërtetë të parezistueshme dhe të gjithë mezi presin t’i veshin. Aq më tepër nëse flasim për trende dimri, ndërkohë që jemi në verë.

Disa ngo modelet e këpucëve të prezantuara nga stilistët për 2018 duket se janë aq fantastike sa blogeret mezi po presin të kalojë vera për t’i ekspozuar në ditët e dimrit.

Ja cilat janë disa prej tyre…

1.Këpucët me fjongo

2.Këpucët me printe si zebra, gjarpri, leopradi etj

3.Çizmet cowboy

4.Këpucët ngjyrë kafe

5.Atletët me platformë

6.Këpucë me majë katrore