KIARA DHE LUIZI PO BËJNË LOJË? Kristi: Nuk e shohin njëri-tjetrin në sy (VIDEO) – AlpeGossip
KIARA DHE LUIZI PO BËJNË LOJË? Kristi: Nuk e shohin njëri-tjetrin në sy (VIDEO)

KIARA DHE LUIZI PO BËJNË LOJË? Kristi: Nuk e shohin njëri-tjetrin në sy (VIDEO)

Lidhja e Kiarës dhe Luizit duket tashmë më e konsoliduar dhe ata shfaqen gjithmonë e më të afërt.

Megjithatë, duket se banorët brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” nuk mendojnë kështu. Kristi ka folur me Oltën dhe Armaldon duke u thënë se ka vënë re se ata janë më të ftohtë me njëri-tjetrin, madje dhe kur qëndrojnë bashkë nuk e shohin njëri-tjetrin në sy. Sipas tij kjo mund të jetë një lojë mes tyre.

VIDEO