“Ku e ke dhënë puthjen e parë”/ Vajza i tregon të vërtetën, përgjigja e djalit e lë pa fjalë – AlpeGossip
“Ku e ke dhënë puthjen e parë”/ Vajza i tregon të vërtetën, përgjigja e djalit e lë pa fjalë

“Ku e ke dhënë puthjen e parë”/ Vajza i tregon të vërtetën, përgjigja e djalit e lë pa fjalë

Një vajzë dhe një djalë janë bërë protagonistë në rrjetet sociale për shkak të bisedës së tyre që kishin shkëmbyer në WhatsApp.
Çfarë ka ndodhur?

Rezulton se djali pyet partneren e tij se kur e kishte dhënë puthjen e parë dhe duket se përgjigja nuk ishte problem për vajzën.

Mirëpo, ajo që ndodhi më pas e la këtë të fundit pak si të surprizuar.

Vajza i thotë se puthjen e saj të parë e ka dhënë në plazh, ndërsa djali i thotë se e ka dhënë në shkollë.

Ajo i shkruan:

A nuk ishte vetëm për djem shkolla jote?”
Duket se djali nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të rrëfente se në adoleshëncë puthi një djalë.

Çfarë bëri vajza?

Me sa duket, ajo i dha fund marrëdhënies së dashurisë. Çdo gjë tashmë ndodh përmes WhatsApp!

Biseda është publikuar nga portali “RPnews” dhe ka gjeneruar mjaft komente.