Luana Vjollca ka një lajm aspak të mirë për fansat, emisionit të saj po… (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca ka një lajm aspak të mirë për fansat, emisionit të saj po… (FOTO)

Luana Vjollca ka një lajm aspak të mirë për fansat, emisionit të saj po… (FOTO)

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Ajo së fundmi erdhi me emisionin e saj më të ri “Shiko Kush Luan” e cila çdo të shtunë përmes mysafirëve të saj solli argëtim, lojë e spektakël. Mirëpo duket që këtij emisioni shumë shpejtë do të vije fundi.

Vet prezantuesja përmes një instastory të postuar në llogarinë e saj në Instagram ka bërë të ditur që pjesa e fundit e emisionit do të ipet më 10 shkurt, datë që do të mbahet edhe finalja.

Nuk dihet nëse kjo datë shënon sezonin e parë të këtij emisioni apo prezantuesja do të vjen me diçka të re.