”MË FALNI MAMI DHE BABI”/ Reperi shqiptar vendos të ndryshojë emrin – AlpeGossip
”MË FALNI MAMI DHE BABI”/ Reperi shqiptar vendos të ndryshojë emrin

”MË FALNI MAMI DHE BABI”/ Reperi shqiptar vendos të ndryshojë emrin

Reperi shqiptar që po korr suksese të njëpasnjëshme në karrierë me hite që dëgjohen kudo e që kanë arritur majat në top-lista, Gashi ka marrë një vendim të papritur për ta ndryshuar emrin e tij.

Emri i vërtet i reperit është Labinot, por ai ka vendosur të mos ketë më një emër shqiptar.

Me anë të një postimi në Twitter, Gashi shkruan se do e ndryshojë emrin në Larry dhe u kërkon falje prindërve.

“Ndërroj emrin këtë javë… Larry Gashi, s’ka më Labinot, më vjen keq mami dhe babi”, ka shkruar reperi.

Gashi aktualisht po shijon suksesin e albumit të tij të sapo publikuar.