ME FAMILJEN DHE SHOQËRINË/ Si e festuan VIP-at natën e ndërrimit të viteve (FOTO) – AlpeGossip
ME FAMILJEN DHE SHOQËRINË/ Si e festuan VIP-at natën e ndërrimit të viteve (FOTO)

ME FAMILJEN DHE SHOQËRINË/ Si e festuan VIP-at natën e ndërrimit të viteve (FOTO)

Data sot shënon 2 Janar dhe sapo kemi hyrë në vitin e ri 2019.

Ashtu siç është edhe tradita e hershme nata e fundvitit shoqërohet me festime të shumta, ushqime dhe muzikë.

Por për sa i përket figurave të famshme të ekranit të gjthë janë  kuriozë përsa i përket mënyrës së festimit të tyre.

AlpeNews.al ju njeh me mënyrat e veçanta të festimit të tyre krah shoqërisë apo familjes.

Ja si festuan vipat ë natën e ndërrimit të viteve:

Riselda Sejdija

 

Bleoa Qerreti

Julian Deda

Lori Hoxha

Aulona Musta

 

Adelina Tahiri

/AlpeNews.al