Na prezantoi linjën me produktet e bukurisë, por shikoni si duket Rihanna, “Ujë dhe Sapun” (VIDEO) – AlpeGossip
Na prezantoi linjën me produktet e bukurisë, por shikoni si duket Rihanna, “Ujë dhe Sapun” (VIDEO)

Na prezantoi linjën me produktet e bukurisë, por shikoni si duket Rihanna, “Ujë dhe Sapun” (VIDEO)

Tashmë është fokusuar shumë në pjesën e marketingut dhe kjo pasi prezantoi në treg linjën e saj të produkteve të bukurisë “Fenty Beauty”.

Ka menduar për të gjithë Rihanna me produktet e make-up, por për vete mesa duket nuk e ka fare të nevojshme të kurohet me produkte bukurie.

Këtë e ka treguar më së miri me një video të postuar në Instastory teksa është shfaqur “Ujë dhe Sapun”.

Për Bad Girl Riri mund të dyshoni çfarë të doni, por për bukurinë e këngëtares s’ka fjalë. Kjo video tregon gjithçka.