NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË/ E çrregullt dhe pa tualet Angela Matrina na befason me pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË/ E çrregullt dhe pa tualet Angela Matrina na befason me pamjen e saj (FOTO)

NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË/ E çrregullt dhe pa tualet Angela Matrina na befason me pamjen e saj (FOTO)

Kemi parë shumë Vip-a të showbizz-it të ndryshojnë detaje në aparencën e tyre dhe të thuash të drejtën ndonjëherë na duhet pak kohë të mësohemi me këto ndryshime.

Angela Martini padyshim që është një nga modelet më seksi të shqiptarisë dhe martesa e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu i ka dhenë bukuroshes edhe më shumë vëmendje nga mediet rozë dhe publiku.

Së fundmi, Angela ka vendosur të ndryshojë aparencën e saj dhe këtë na e ka treguar me postimet në Instastory.

Modelja shqiptare shfaqet me flokët e lyera me ngjyrë të errët duke na sjellë në Angela krejt tjetër.

Uauuu sa ndryshe! Gjithsesi duket se edhe ngjyra e errët i shkon Angelës.