NË FESTËN E DITËLINDJES/ Sara Hoxha shkëlqen krah Ledionit (FOTO) – AlpeGossip

NË FESTËN E DITËLINDJES/ Sara Hoxha shkëlqen krah Ledionit (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha feston sot ditëlindjen dhe mbush 24 vjeç. Kjo ditëlindje e gjeti Sarën të plotësuar si nënë e dy djemve, London Noorit dhe Romanit. Për të festuar këtë ditë, Sara ka organizuar një festë ku ka ftuar familjen dhe miqtë e saj më të afërt.

Sara ka postuar një foto ku shfaqet krah Ledionit, të dy të veshur shumë bukur. Sara me një fustan të kuq me temina ndërsa Ledioni me kostum të zi me zinxhira. “Me ty, gjithmonë”, shprehet Sara për Ledionin.

“Të lutet Sara”, shkruhet në një kënd ndërsa në një foto tjetër ajo na zbulon tavolinën e dekoruar me lule e qirinj.