NË NJË LIDHJE ME JASMINËN? Reagon për herë të parë Erik Fullani (FOTOT) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE ME JASMINËN? Reagon për herë të parë Erik Fullani (FOTOT)

NË NJË LIDHJE ME JASMINËN? Reagon për herë të parë Erik Fullani (FOTOT)

Ditët e fundit në media është përfolur për një lidhje dashurie mes Jasmina Kadriut dhe Erik Fullanit. Ishin ndjekësit që në postime të ndryshme në rrjetet sociale kishin bërë lidhjen mes dyshesh duke shfaqur pamje me veshje të njëjta dhe të të njëjtin vend.

Po ashtu Eriku dhe Jasmina ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo i shtoi thashethemet.

Edhe pse lajmi mori dhenë ish-konkurrentja qëndroi në heshtje, por situatën ka vendosur ta sqarojë Eriku, i cili në një bisedë me ndjekësit e tij tha se është beqar.

“Jo, nuk jam [i lidhur]. Jam beqar, single po meqë e keni kaq merak kur të lidhem do t’ua them. Burrash”, shkruan Eriku.