NËNË PËR HERË TË PARË/ Einxhel publikon FOTON e ëmbël: Atëherë ishte ëndërr – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Einxhel publikon FOTON e ëmbël: Atëherë ishte ëndërr

NËNË PËR HERË TË PARË/ Einxhel publikon FOTON e ëmbël: Atëherë ishte ëndërr

Einxhel dhe Dagz do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Dyshja u njohën në Big Brother VIP dhe e vazhduan jashtë njohjen e tyre.

Nënë për herë të parë, Einxhel nxjerr foton

Moderatorja është bërë së fundmi nostalgjike për këtë periudhë dhe ka publikuar një foto të ëmbël në rrjete sociale. Ajo shihet krah Dagzit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Nënë për herë të parë, Einxhel nxjerr foton

“Muaj më parë, unë e pashë këtë foto për herë të parë, më dha një ‘vibe’ të vecantë dhe thashë ‘Uhh prindër të lezetshëm’. Por atëherë ishte vetëm një ëndërr, kush e dinte që ky ‘vibe’ do të bëhej realitet”, ka shkruar Einxhel krahas fotos.

Nënë për herë të parë, Einxhel nxjerr foton

Nënë për herë të parë, Einxhel nxjerr foton

Nënë për herë të parë, Einxhel nxjerr foton

JU REKOMANDOJMË

🖍Regjistrohu tani dhe fillo studimet në TETOR! OFERTA momentale të limituara.

Kontakto

Ulje finale në JYSK. Të gjitha produktet për kopsht 20-50% më lirë. Nxitoni dhe përfitoni!

Më Shumë

Rruga drejt suksesit. Zgjidh edhe ti këtë rrugë!

Më Shumë