NGA FUSTANET E DERI TEK ÇIZMAT/ Mësoni si ta bëni çdo veshje po aq tërheqëse sa Irina Shayk – AlpeGossip
NGA FUSTANET E DERI TEK ÇIZMAT/ Mësoni si ta bëni çdo veshje po aq tërheqëse sa Irina Shayk

NGA FUSTANET E DERI TEK ÇIZMAT/ Mësoni si ta bëni çdo veshje po aq tërheqëse sa Irina Shayk

Ndërsa sfilatat e modës kanë qenë të pakta për shkak të pandemisë, rrugët e New York-ut kanë shërbyer si pasarela personale e supermodeles Irina Shayk. Ajo është eksperte e streestyle dhe këtë e tregojnë qartë fotot e shkrepura nga paparacët.

Irina frymëzohët nga të gjitha trendet e viteve 2000, eksploron me dizajnet, ngjyrat dhe materialet pa frikë. Merrni disa ide prej saj në fotot më poshtë dhe filloni të eksperimentoni!

#1 – Fustan neon saten, kombinuar me një xhaketë në ditë më të freskëta

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#2 – Kambale të zeza dhe një fustan i shkurtër? Gjithmonë PO! Veçanërisht kur detaji me zinxhirin e bën veshjen të duket më sensuale.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#3 – Të gjithëve na duhet të përjetojmë një moment si Cher te filmi “Clueless.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#4 – Gjithçka gri: Me kombinimin e duhur edhe kostumet e thjeshta mund të marrin një pamje tjetër.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#5 – Përsëri casual!

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#6 – Fustan i shkurtër dhe një xhaketë më e gjatë. Efekti? Këmbë më të gjata!

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#7 – Në rrugët e qytetit? Në plazh? Vendoseni vetë.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#8 – Bluzat e zeza me prerjet interesante duhet të jenë patjetër në garderobën tuaj. Ah po, dhe një palë pantallona të bardha.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#9 – Asgjë si një kombinim xhinse-lëkurë.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#10 – Po flisnim për lëkurën?

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#11 – Xhinse me bel të shkurtër dhe një bust-korse? Irina thotë “pse jo?”

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#12 – Crop-top dhe pantallona me printe.

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#13 – Xhinset “tanga”

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta

#14 – Braletë dhe jumpsuit lëkurë. Po, të lutem!

Nga reçipetat te çizmet e lëkurës, mësoni si ta