PRINDËR PËR HERË TË KATËRT/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Ermal dhe Ariana Fejzullahut – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË KATËRT/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Ermal dhe Ariana Fejzullahut

PRINDËR PËR HERË TË KATËRT/ Zbulohet gjinia e fëmijës së Ermal dhe Ariana Fejzullahut

Pak javë më parë, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu konfirmoi në media lajmin që do të bëhej baba për herë të katërt. “Po është e vërtetë, dashtë Zoti të jetë me shëndet”, ishin këto fjalët e këngëtarit që shuan kuriozitetin e të gjithëve.

Ndonëse bashkëshortja e tij, Arjana ka qenë e rezervuar duke mos publikuar asnjë foto gjatë kësaj periudhe, burime për ‘Prive’ bëjnë me dije se çifti janë në pritje të një vajze.

Kujtojmë që Ermali ka tre fëmijë, djalin Artin dhe dy vajza, Erën dhe Bunën. Për vajzën e vogël, këngëtari është shprehur se shpesh herë bëhet xheloze, pasi është vetëm 5 vjeçe./