NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 5 kombinime për t’u dukur super cool në plazh – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 5 kombinime për t’u dukur super cool në plazh

NGA PANTALLONAT DERI TEK FUSTANET/ 5 kombinime për t’u dukur super cool në plazh

Sigurisht që nuk mund të them pa fundjavat në bregdet apo pishinë, me rroba banjo të bukura dhe veshje sa më të bukura. Prakticiteti është kryefjalë e ditëve të pushimeve, plot diell dhe relaks. Bluza të punuara me grep, funde të shkurtra dhe pantallona lino, tendencat e stilit të kësaj vere do të thotë këto pesë të dhëna.

#1 Pantallona + lino bluze

5 paraqitjee për t'u dukur super cool në plazh

FOTO: @MONIKH

#2 Kanotiere e punuar me grep

5 paraqitjee për t'u dukur super cool në plazh

FOTO: @AMAKA.HAMELIJNCK

Fondi i vogël #3

5 paraqitjee për t'u dukur super cool në plazh

FOTO: @LINDSEYHOLLAND_

#4 Këmishë e gjatë dhe me ngjyra të forta

5 paraqitjee për t'u dukur super cool në plazh

FOTO: @SAASHA_BURNS

#5 Fustan i gjatë lino

5 paraqitjee për t'u dukur super cool në plazh

FOTO: @CHRISSYFORD