“NUK DO BËJA KURRË DUET ME TË”/ Ish mikesha e Encës bën deklaratën befausese (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK DO BËJA KURRË DUET ME TË”/ Ish mikesha e Encës bën deklaratën befausese (VIDEO)

“NUK DO BËJA KURRË DUET ME TË”/ Ish mikesha e Encës bën deklaratën befausese (VIDEO)

Postimet e Encës në rrjete sociale tregojnë se kalon shumë kohë me miqtë duke u argëtuar. Por ekziston dhe një e vërtetë që ne nuk e dinim.

Fama e largoi nga shoqëria e vjetër, konfirmon një ish-mikeshë e saj. Arisa Rexho është një këngëtare e talentuar, e cila ka disa kohë që i ka hyrë tregut të muzikës. Në rubrikën e prezantimit të talenteve në emisionin “Mos i fol shoferit”, ajo tha se nuk do të bënte asnjëherë duet me Encën.

“Encën e kam patur shoqe, mike. Nuk jemi zënë, biles ajo ka qenë shumë korrekte. Kur u bë e famshme dhe nisi rrugën e muzikës…”, tha Arisa.

Fjalën e saj e vazhdoi moderatorja Rudina Dembacaj, e cila shtoi: “Nuk ia vari më shoqeve të vjetra.”