Skandalet SEKSUALE në Hollywood s’kanë të mbaruar! Akuza të reja ndaj aktorit të njohur – AlpeGossip
Skandalet SEKSUALE në Hollywood s’kanë të mbaruar! Akuza të reja ndaj aktorit të njohur

Skandalet SEKSUALE në Hollywood s’kanë të mbaruar! Akuza të reja ndaj aktorit të njohur

Sulmet seksuale në Hollywood duket se nuk kanë të ndalur, pasi policia ka nisur hetimet ndaj aktorit të njohur Kevin Spacey për tre pretendime të tjera për ngacmim seksual.

Spacey 59 vjeçar akuzohet se ka abuzuar seksualisht në vitet 1996, 2008 dhe 2013, ndaj tre personave identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur.

Fituesi i çmimit Oskar është akuzuar edhe në fillim te vitit për një sërë ngacmimesh të tjera seksuale ndaj meshkujve në Gloucester dhe Londër.