Habit nëna e Oriola Marashit: ‘Oriola është bërë qendra e botës dhe e universit’ (FOTO) – AlpeGossip
Habit nëna e Oriola Marashit: ‘Oriola është bërë qendra e botës dhe e universit’ (FOTO)

Habit nëna e Oriola Marashit: ‘Oriola është bërë qendra e botës dhe e universit’ (FOTO)

Xhoi Jakaj, ish-drejtoresha e Burgut të Grave në Tiranë dhe nëna e modeles shqiptare Oriola Marashi, ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë”, ku ka marrë një mesazh emocionues nga vajza e saj e madhe, Xhulia, e cila i shprehu publikisht dashurinë dhe krenarinë nënës së saj.

E prekur dhe me lot në sy, Xhoi u shpreh se isha habitur që ishte pikërisht Xhulia ajo që kishte bërë videomesazhin, pasi është natyrë më e mbyllur.

“Jam shumë e lumtur që ishte Xhulia, sepse Oriola tashmë është bërë qendra e botës dhe e universit.”-u shpreh nëna e modeles në emision.