NUK NDALET MORENA TARAKU/ Publikon FOTO provokuese: Asgjë nuk është më s*ksi… – AlpeGossip
NUK NDALET MORENA TARAKU/ Publikon FOTO provokuese: Asgjë nuk është më s*ksi…

NUK NDALET MORENA TARAKU/ Publikon FOTO provokuese: Asgjë nuk është më s*ksi…

Morena Taraku po merr mijëra pëlqime në rrjetin e saj “Instagram”, pas postimeve ‘të nxehta’ të javëve të fundit

Me pozat ‘topless’ dhe gjysmë të zhveshura dhe flokët e shkurtra, Morena ka ndarë me fansat momente të shumta nga përditshmëria e saj.

Asgjë nuk është më seksi sesa besimi”, ka shkruar artistja.

Po aq sensuale, u shfaq dhe në videoklipin “Don Mo” të Ledri Vulës, që është shndërruar në ‘hit’ vere.