Pa “harruar” ish-in nuk kthehet! Del e zhveshur në ballkon, Françeska Jaçe ngre temperaturat dhe në Paris – AlpeGossip
Pa “harruar” ish-in nuk kthehet! Del e zhveshur në ballkon, Françeska Jaçe ngre temperaturat dhe në Paris

Pa “harruar” ish-in nuk kthehet! Del e zhveshur në ballkon, Françeska Jaçe ngre temperaturat dhe në Paris

Pasi la brigjet e Republikës Domenikane, modelja sexy është zhvendosur në një tjetër destinacion.
Françeska Jaçe ka dërguar prë fansat e saj në rrjetet sociale kartolina shumëngjyrëshe deh mjaft të nxehta.

Këtë herë ajo ka lënë pas fotot me bikini dhe nudo, por nuk ka harruar të provokojë. Nga ballkoni i një foteli në Paris, Françeska pozon me rrobdishan.

Kaq ka mjaftuar për të vërshuar reagimet e ndjekësve të saj.