PAS DY TAKIMEVE TË TYRE QË NGJALLËN DEBAT/ Fatjoni puth Melisën në buzë në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
PAS DY TAKIMEVE TË TYRE QË NGJALLËN DEBAT/ Fatjoni puth Melisën në buzë në mes të emisionit (VIDEO)

PAS DY TAKIMEVE TË TYRE QË NGJALLËN DEBAT/ Fatjoni puth Melisën në buzë në mes të emisionit (VIDEO)

Fatjoni dhe Melisa krijuan një nga dyshet më të komentuara në “Përputhen”, pas dy takimeve të tyre që ngjallën debat.

Pëlqimin për njëri-tjetrin, ata e kanë treguar edhe në “Shiko kush luan”, ku ishin të ftuar së fundmi. Puntata është xhiruar dy javë më parë, kështu që pjesë është edhe Ana, Atdheu, Sindi, Mevlani etj.

Në promon e emisionit shihet se në një moment Melisa i kërkon Fatjonit ta puthë dhe ai nuk ngurron duke i dhuruar një puthje në buzë.

Për më shumë na mbetet të presim mbrëmjen e sotme.