PAS TRIUMFIT TË SË BIJËS NË ÇMIMET GRAMMY/ Babai i Dua Lipës: Urime dashuria ime (FOTO) – AlpeGossip
PAS TRIUMFIT TË SË BIJËS NË ÇMIMET GRAMMY/ Babai i Dua Lipës: Urime dashuria ime (FOTO)

PAS TRIUMFIT TË SË BIJËS NË ÇMIMET GRAMMY/ Babai i Dua Lipës: Urime dashuria ime (FOTO)

Dua Lipa ka shënuar sukses të madh në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy”, që u mbajt në Los Angeles.

Këngëtarja shqiptare arriti që nga ky event të largohet me dy trofe në duar, atë për “Këngën më të mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Natyrisht që këtij suksesi i janë gëzuar pafund edhe prindërit e Duas, babai i saj përmes rrjeteve sociale e ka uruar të bijën për suksesin e arritur.

“Dy herë fituese e çmimeve Grammy”..🔥🔥 @dualipa Urime e dashur ❤❤❤”, ka shkruar Dukagjin Lipa.