“PLAS GALLATA NË RRJET”/ Fansi ngatërron Alba Hoxhën me Klaudia Pepën (FOTO) – AlpeGossip
“PLAS GALLATA NË RRJET”/ Fansi ngatërron Alba Hoxhën me Klaudia Pepën (FOTO)

“PLAS GALLATA NË RRJET”/ Fansi ngatërron Alba Hoxhën me Klaudia Pepën (FOTO)

Rrjetet sociale jo vetëm që janë një hapësirë interaktive informimi që lidhin njerëzit pa kufij, por gjithashtu aty është pikërisht vendi i duhur kur ndonjëherë krijohen situata unikale që të bëjnë të qeshësh me të madhe.

Një e tillë ka ndodhur së fundmi me Alba Hoxhën e cila ka postuar së fundmi një foto në Instagram dhe ka qenë një fans i saj i cili ka bërë “gafën gazmore”.

“Sa e bukur je Klaudia”, shkruan fansi kurse Alba ja kthen: “Jam Alba”.

Më pas fansi është përgjigjur duke qeshur teksa i ka kërkuar ndjesë balerinës seksi për lapsusin.

Epo të ngatërosh Albën me Klaudian! Goxha fantazi paska patur fansi i bukuroshes