ROBERTI DHE NORA U NDANË/ Ja me kë po qëndron vajza e tyre Renee – AlpeGossip
ROBERTI DHE NORA U NDANË/ Ja me kë po qëndron vajza e tyre Renee

ROBERTI DHE NORA U NDANË/ Ja me kë po qëndron vajza e tyre Renee

Ditën e sotme Nora postoi një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihej në aeroportin e Prishtinës duke u larguar jashtë vendit dhe nuk dihet akoma arsyeja e këtij vendimi.

Ky udhëtim i saj e ndihmon Robertin të kalojë më shumë kohë me vogëlushen e tij dhe momentet e bukura i ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjetet e tij sociale.

Së fundmi, ai ka postuar një video në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory ku shfaqet Renee e veshur si mbretëresha e përrallave, Elsa me një fustan blu dhe duket mjaft e lumtur.

“Elsa ime”- ka shkruar Roberti mbi videon e postuar.

Edhe pse prinërit e saj janë ndarë dhe mbetën miq siç kanë deklaruar ata vetë, Renee nuk do e ndiejë mungesë e asnjërit prej tyre.