SI JU DUKET BENIADA NUSE? Modelja poston fotot me fustanin e bardhë – AlpeGossip
SI JU DUKET BENIADA NUSE? Modelja poston fotot me fustanin e bardhë

SI JU DUKET BENIADA NUSE? Modelja poston fotot me fustanin e bardhë

Beniada Nishani është një nga vajzat e njohura në showbizin shqiptar. Ajo tashmë është e angazhuar në televizion, e po ashtu edhe në rrjetet sociale ku vijon punën si bloggere.

Ditën e djeshme, ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP” ka ndarë me publikun një foto ku shihet e veshur me fustanin e bardhë dhe duket e mrekullueshme.

Si ju duket Beniada nuse? Modelja poston fotot me fustanin e bardhë

Kujtojmë se Beniada ka rrëfyer se është e dashuruar, e mbase nuk do jetë e largët dita kur ta shohim me fustan të bardhë në altar.

Përflitet se ajo është në lidhje me Blerti Hajdarin, vëllain e Arbër Hajdarit. Edhe pse çifti nuk e ka konfirmuar, fotot e tyre i kanë tradhëtuar, pasi janë kapur në vende të njëjta