“TELEFONI TË NXJERR ASHTU SIÇ JE”/ Fansja e thumboi, Aulona Musta e turpëron me… (FOTO) – AlpeGossip
“TELEFONI TË NXJERR ASHTU SIÇ JE”/ Fansja e thumboi, Aulona Musta e turpëron me… (FOTO)

“TELEFONI TË NXJERR ASHTU SIÇ JE”/ Fansja e thumboi, Aulona Musta e turpëron me… (FOTO)

Kohëve të fundit Aulona Musta është bërë një nga vajzat seksi më të komentuara në showbizz dhe kjo për faktin pasi bukuroshja shpesh bën postime thumbuese për realitetin shqiptar.

Teksa së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet e veshur shumë shik ka shkruar si përshkrim të fotos: “Sa te marrim fotot profesionale, të bukurat, sajohemi me këto të lodhurat me telefon”, koment ky që ka ngjallur reagimin thumbues të një fanse.

“Në fakt tel të nxjerr siç je nuk është aq inteligjent të ndryshojë njerëzit”, shkruan fansat në reagimin e saj.

Aulona ka menduar ti japë leksionin e duhur dhe kjo falë përgjigjes që i ka lënë në postim.

“Mooos, e di sa ma ule vetvlerësimin tani me këtë që më the. Sapo më ra një qime vetulle nga pezmatimi”, shkruan Aulona në reagimin e saj.

Epo në këto raste toleranca është zero! Vip-at nuk i falin gojët e liga…