U përfol për shtatzëni, Ajola Xoxa shuan çdo dyshim: Shihni si duket (FOTO) – AlpeGossip
U përfol për shtatzëni, Ajola Xoxa shuan çdo dyshim: Shihni si duket (FOTO)

U përfol për shtatzëni, Ajola Xoxa shuan çdo dyshim: Shihni si duket (FOTO)

Disa ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se bashkëshortja e kryebashkiaut të Tiranës, Erjon Veliaj, ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të parë. Megjithatë, këto mbetën thjesht aludime, pasi lajmi nuk mori asnjë konfirmim nga çifti.

Ditën e sotme, Ajola Xoxa ka pubikuar si rrallëherë një foto të sajën në Instagram. Ajo shfaqet në natyrë, e veshur me një fustan jeshil dhe me kokën e kthyer nga qielli.

Me siguri të gjithëve i ka tërhequr vëmendjen pamja e saj elegante dhe tepër në formë, e cila me linjat e saj perfekte, i ka shuar të gjitha dyshimet që lindën për një shtatzëni të mundshme.