TRAGJIKE/ Aktorja 22-vjeçare bie nga gradaçela, dyshohet se është vrarë – AlpeGossip
TRAGJIKE/ Aktorja 22-vjeçare bie nga gradaçela, dyshohet se është vrarë

TRAGJIKE/ Aktorja 22-vjeçare bie nga gradaçela, dyshohet se është vrarë

Një 22-vjeçare, e cila aspironte të bëhej aktore dhe këngëtare humbi tragjikisht jetën pasi ra nga një qiell gërvishtëse në Londër, në atë që policia po e heton si vrasje.

Bethany-Maria Beales ra nga kati i 19-të i The Heron, një ndërtesë banimi në qendër të qytetit. Në trupin e saj u gjetën plagë të rënda që tregonin se kishte rënë në lartësia. Ajo u gjet në tarracën e një ndërtese 6-katëshe të shtunën e shkuar.

Policia e Londrës arrestoi një burrë dhe një grua të dy të moshës 38-vjeçare, si të dyshuar për vrasjen e së resë. Ata mësohet se pas marrjes në pyetje u lanë në liri me kusht.

22-vjeçarja studionte për dramë në Universitetin e Roehampton. Motivet e vrasjes së saj mbeten ende mister, ndërsa autoritetet policore vijojnë hetimet.