TREKËNDËSHI BORA-DONALD-BEATRIX/ Reagon Rudina Dembacaj: Qesha me lot për ca që bëjnë “moral” – AlpeGossip
TREKËNDËSHI BORA-DONALD-BEATRIX/ Reagon Rudina Dembacaj: Qesha me lot për ca që bëjnë “moral”

TREKËNDËSHI BORA-DONALD-BEATRIX/ Reagon Rudina Dembacaj: Qesha me lot për ca që bëjnë “moral”

Ditët e fundit trekëndëshi Donald-Beatrix-Bora është kryefjala e ditëve të fundit.

Fansat dhe Vip-at, të gjithë i kanë sytë nga “Big Brother”.

As aktorja Rudina Dembacaj, nuk mund t’i shpëtonte kësaj pyetje. Përmes një inststory ajo është përgjigjur në mënyrë tepër enigmatike duke folur për disa “moralistë” siç i quajti ajo, të cilët i la anonimë.

Në fakt qesha shumë kur ca njerëz bënin “moral” kundër Donaldit ndërkohë që unë i njoh nga afër e s’kanë lënë gjëëëë… Qesha me lot.

Bora yll. Trixa yll. Donaldi gjithashtu super djalë, e njoh që 19 vjeç. Ku di unë tani”- është shprehur aktorja, pa përmendur emra për ‘moralistët’.”, ka shkruar ajo.