U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Turjani nuk e fsheh lumturinë, publikon FOTON e ëmbël familjare – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Turjani nuk e fsheh lumturinë, publikon FOTON e ëmbël familjare

U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Turjani nuk e fsheh lumturinë, publikon FOTON e ëmbël familjare

Për Orinda Hutën dhe Turjan Hyskën, 15 korriku i këtij viti do të jetë dita më e bukur e jetës së tyre. Ata u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Atara.

Ata nuk nguruan në asnjë moment që me fansat dhe miqtë e tyre të ndanin fotot e para të vogëlushes

“Përralla me mbret”/ Turi ndan me fansat pozën e

“Atara lëre TikTok-un, vrap gjumë tani!“, shkroi Turi përkrah fotos së parë me vajzën.

Tashmë Turi dhe Orinda janë në qiellin e shtatë nga gëzimi dhe qëndrojnë të pandarë si familje bashkë me Atarën. Madje, sot Turi ndau në “Instagram” foton e parë të portretit familjar, duke na e zbukuruar ditën.

“Përralla me mbret”/ Turi ndan me fansat pozën e

“Përralla me mbret”, shkroi Turi krahas fotos ku e vogla fle mbi kraharorin e Orindës.

“Përralla me mbret”/ Turi ndan me fansat pozën e