Varrosi dhe keku i tij i çuditshëm! Këtë tortë martese siç e kanë djemtë e OTR se keni parë (FOTO) – AlpeGossip
Varrosi dhe keku i tij i çuditshëm! Këtë tortë martese siç e kanë djemtë e OTR se keni parë (FOTO)

Varrosi dhe keku i tij i çuditshëm! Këtë tortë martese siç e kanë djemtë e OTR se keni parë (FOTO)

Që reperët janë çuna gangstera, këtë e kemi parë, por që të dalin hapur dhe t’i tregojnë “të gjitha”, rrallë herë ndodh. Ndërsa kur vjen puna tek Varrosi, mesa duket ndryshon puna.

Shpesh herë e kemi parë reperin, si në videoklipet e këngëve të tij ashtu edhe në rrjetet sociale, duke tymosur, lëndë të ndaluara, si për shembull hashash.

Mesa duket kjo gjë nuk i bën përshtypje reperit, madje ai e tregon me krenari edhe emrin e barit që përdor.

Së fundmi reperi ka postuar një Instastory shumë interesante për të gjithë ndjekësit e tij, kësaj radhe na ka prezantuar me një lloj “Bari” të cilin e quan “Wedding cacke”, duke na sqaruar se nuk janë në dasëm por është emri i BARIT.

Gjithsesi jo të gjithë marrim vesh nga këto “punë”, më siguri fotoja e mëposhtme është shumë domethënëse për të gjithë ata që e dinë se për çfarë bëhet fjalë.