ZBULON NDRYSHIMIN E RE/ Era Istrefi bën piercing në vendin që s’ju kishte shkuar kurrë në mend (FOTO – AlpeGossip
ZBULON NDRYSHIMIN E RE/ Era Istrefi bën piercing në vendin që s’ju kishte shkuar kurrë në mend (FOTO

ZBULON NDRYSHIMIN E RE/ Era Istrefi bën piercing në vendin që s’ju kishte shkuar kurrë në mend (FOTO

Era Istrefi njihet si artistja që ka guxuar gjithnjë me stilin dhe në çdo projekt të ri sjell diçka ndryshe në pamjen e saj, qoftë me veshjen apo flokët.

Ditën e sotme këngëtarja njoftoi se videoklipi i shumëpritur me Norën, me titull “Nuk e di”, do të publikohet në datë 19 të këtij muaji.

Pas këtij njoftimi, Era ka zbuluar se edhe ndryshimin që ka bërë në pamje duke u kthyer sërish bjonde. Në videon e publikuar në Instastory këngëtarja përveç flokëve, ka treguar se sot ka bërë një piercing të ri.

Era ka zgjedhur që piercing-in e ri ta bëjë poshtë syrit, një vend që nuk shohim shpesh të bëhen piercing.