Alketës ka filluar ti pëlqejë vetja NUDO dhe në SHTRAT: E vetmja gjë që s’më shqetëson… (FOTO) – AlpeGossip
Alketës ka filluar ti pëlqejë vetja NUDO dhe në SHTRAT: E vetmja gjë që s’më shqetëson… (FOTO)

Alketës ka filluar ti pëlqejë vetja NUDO dhe në SHTRAT: E vetmja gjë që s’më shqetëson… (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu vijon të mahnitë me setin e fotove nga shtrati.

Ajo i la pa fjalë fansat të premten, me postimet në Instagram, ku për herë të parë e zhveshur ekspozonte figurën e saj sensuale nga shtrati.

Ndërsa fotoja që ka publikuar sot ka qenë një dedikim për fëmijët e saj, të cilët nuk i ekspozon shpesh në rrjetet sociale:

“E vetmja zile e mëngjesit që nuk më shqetëson, është buzëqeshja e fëmijëve të mi”!

Moderatorja shfaqet e shtrirë në shtrat në foton bardhezi dhe e mbuluar vetëm me një çarçaf.