BEATRIX NUK ËSHTË GJËKUNDI/ Ja me kë e kalon natën e parë pas daljes nga “BB VIP” Donaldi – AlpeGossip
BEATRIX NUK ËSHTË GJËKUNDI/ Ja me kë e kalon natën e parë pas daljes nga “BB VIP” Donaldi

BEATRIX NUK ËSHTË GJËKUNDI/ Ja me kë e kalon natën e parë pas daljes nga “BB VIP” Donaldi

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Romanca e tyre është komentuar pafund dhe ka shumë që mendojnë se nuk do zgjasë shumë tani që “Big Brother VIP” ka përfunduar.

Dhe të gjithë fansat e tyre janë kuriozë të dinë se çfarë po ndodh me çiftin pas përfundimit të reality show-t?

Çfarë po ndodh me Donaldin dhe Beatrix? Aktori i humorit e kalon

Aktori i humorit ka postuar së fundmi disa video në “Instastory” ku tregon se po shijon “lirinë’ e tij me shoqërinë. Ai shfaqet me Romeon dhe me disa miq në një klub nate në Tiranë, ku gjithashtu janë edhe disa ish-banorë të tjerë.

Por vihet re se këngëtarja e njohur nuk është e pranishme aty. Me sa duket netët e para pas daljes, aktori ka vendosur ti kalojë pa partneren e tij, e cila nuk ka bërë asnjë reagim dhe asnjë postim që ka lidhje me Donald Veshajn.

Çfarë po ndodh me Donaldin dhe Beatrix? Aktori i humorit e kalon