Bes Kallaku publikon FOTON "gallatë", shihni si tallet me të “Doktori i Vip-ave” - AlpeGossip
Bes Kallaku publikon FOTON “gallatë”, shihni si tallet me të “Doktori i Vip-ave”

Bes Kallaku publikon FOTON “gallatë”, shihni si tallet me të “Doktori i Vip-ave”

Se mos është hera e parë!

Nëse ka diçka që Bes Kallaku di të bëjë më së miri është të bëjë humor. Ai shquhet për fotot dhe postimet e tij mjaft gazmore, madje i tillë tregohet edhe kur bëhet fjalë për gjëra shumë serioze.
Mjafton të hapim Instagramin e tij nga i cili sigurisht që nuk mund të mos dalim pa qeshur, kur të shikojmë të gjithë ato foto e video që ndan me ndjekësit e tij.
Një foto të tillë ka postuar ai ditën e sotme ku shfaqet duke qeshur pas një luleje dhe shkruan: “A mshef????”

Në listën e shumtë të komenteve na zuri syri komentin e “Doktorit të Vip-ave”, Skerdi Faria, i cili etiketon Besin dhe i thotë: “Sa romantik mi zemra” duke shtuar shumë emoji.