ÇFARË NDODHI? Katy Perry humb ndjenjat në mes të emisionit – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Katy Perry humb ndjenjat në mes të emisionit

ÇFARË NDODHI? Katy Perry humb ndjenjat në mes të emisionit

Gjatë audicioneve të spektaklit të famshëm amerikan “American Idol” në Sunriver, Oregon, këngëtarja e njohur Katy Perry ka humbur ndjenjat. Në skenë ka shpërthyer gaz dhe ajo duke mos u ndjerë mirë është rrëzuar në tokë.

Më pas ka mbërritur ambulanca dhe Katy ka shkuar në spital. Mediat e huaja shkruajnë se tani çdo gjë ka kaluar dhe këngëtarja gëzon shëndet të mirë.