Çlirim Peka: O burra ku*va, që mërziteni pse Rita Ora vjen për koncert në Tiranë. Le ta kenë paguar dhe… – AlpeGossip
Çlirim Peka: O burra ku*va, që mërziteni pse Rita Ora vjen për koncert në Tiranë. Le ta kenë paguar dhe…

Çlirim Peka: O burra ku*va, që mërziteni pse Rita Ora vjen për koncert në Tiranë. Le ta kenë paguar dhe…

Çlirim Peka, ndryshe nga njerëzit e tjerë mediatikë pranë PD-së, mendon se koncerti i Rita Orës në Tiranë, duhet përshëndetur.

Sipas tij, edhe nëse janë paguar 200 mijë euro nga Bashkia, është në rregull, pasi bëhet fjalë për një yll botëror.

“Ore, me mire 200 mije euro per nje krenari dhe yll si Rita Ora, apo tallava ne Peze?

Duke pas idene se cfare jane ne gjendje te bejne keto vemje bolshevike qe drejtojne sot Tiranen e Shqiperine , nje keshillle: Mos beni opozite per cdo gje.

Sidomos kur lexoj ca k….. burra qe nuk ishin dakort estetikisht me veshjen e yllit kosovar.

Rita Ora eshte thjesht nje krenari qe e beri te pakten per nje nate Tiranen metropol dinjitoz.

Per te gjithe ju qe kishit merakun e taksave tona, do pres te reagoni per tallavate dhe orgjite e bashkise ne Peze”, shkruan ai.

Ardhja e Ermal Metës dhe Rita Orës në Tiranë shkaktoi polemika nga ana e njerëzve të PD-së, pasi sipas tyre, ata u paguan me paratë e taksave tona.

Pati nga ata që Ritën madje e quajtën edhe kurvë, për shkak të veshjes së saj.

Por vetë kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi se nuk është paguar asnjë para nga taksat e qytetarëve të Tiranës, për koncertin e Ritës dhe Ermalit.