“Çmenden” vajzat nga loja e re në Facebook, sfida “Kënaqësia” i tërboi fare (VIDEO) – AlpeGossip
“Çmenden” vajzat nga loja e re në Facebook, sfida “Kënaqësia” i tërboi fare (VIDEO)

“Çmenden” vajzat nga loja e re në Facebook, sfida “Kënaqësia” i tërboi fare (VIDEO)

A keni dëgjuar ndonjëherë për këtë sfidë unike?
Quhet “Sfida Kënaqësia”, kjo sfidë virale e Facebook-ut është duke bërë një “bum” në rrjetet sociale dhe kjo për shkak se një grup vajzash ushtarake izraelite, sipas titullit të regjistrimit, kalojnë në ritmin e këngës së njohur “Satisfaction”, nga DJ i famshëm italian Benny Benassi.

Këto vajza të bukura nuk mund ta besonin atë që po shihnin, prandaj vendosën të bashkohen me këtë sfidë dhe ta kthejnë atë në një trend mbarëbotëror në llogaritë e tyre përkatëse në Facebook.

Njëra nga vajzat thotë:

“Ne kemi aftësinë për të kryer këtë lloj vallesh pa probleme kudo, për sa kohë që nuk ndikon në punën tonë dhe, natyrisht, nuk jemi në orar pune. Këtu ne do të flemë dhe ne erdhëm me këtë”.