“ÇMENDET” FANSJA E ZJARRTË E LEDRIT/ Tatuazhi që bëri për reperin dhe kuptimi shumë i veçantë (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMENDET” FANSJA E ZJARRTË E LEDRIT/ Tatuazhi që bëri për reperin dhe kuptimi shumë i veçantë (FOTO)

“ÇMENDET” FANSJA E ZJARRTË E LEDRIT/ Tatuazhi që bëri për reperin dhe kuptimi shumë i veçantë (FOTO)

Ledri Vula është një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar si dhe një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale.

Në profilin e tij në “Instagram”, Ledri ndan me 1.6 milionë ndjekësit foto e video të ndryshme, duke nisur nga ato të koncerteve e deri te familjare.

Por së fundmi reperi ka treguar një nga veprimet më të ‘çmenduara’ dhe më të veçanta që një nga fansat e tij të zjarrtë ka bërë për të.

Teksa ka publikuar një video në “Instastory”, Ledri ka treguar që fansja e tij e ka bërë tatuazh në dorë autografin e tij “Vula”.

“Çmendet” fansja e zjarrtë e Ledri Vulës, tatuazhi

Mirëpo “Vula” nuk është një tatuazh si gjithë të tjerët, sepse mesa duket ai ka një kuptim të veçantë për fansen e ‘zjarrtë’, pasi ai i kujton të ëmën.

“Ky tatuazh ka shumë kuptim për mua dhe sjell shumë kujtime me nënën time. Unë dhe mamaja ime shkonim së bashku në koncertet e Ledrit, këndonim këngët e tij dhe argëtoheshim më shumë, dhe këngët e tij ishin opsioni i parë kur donim të ndiheshim mire.

“Çmendet” fansja e zjarrtë e Ledri Vulës, tatuazhi

Kështu që sa herë që e shoh këtë tatuazh do të më sjellë këto kujtime të mrekullueshme. “Merri merri” do të jetë gjithmonë kënga jonë e preferuar mami”, ka shkruar fansja.