ÇMENDET RRJETI/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë – AlpeGossip
ÇMENDET RRJETI/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë

ÇMENDET RRJETI/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë

Loredana ka marrë vëmendjen e të gjithëve me anë të një videoje të publikuar në Tik Tok. Në videon në fjalë këngëtarja shfaqet duke realizuar një ndër trendet e momentit. Ajo puth në buzë një vajzë të cilën e konsideron si “e dashura saj”.

Çmendet rrjeti/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë

“My new girlfriend” (E dashura ime e re), ka shkruar Loredana krahas videos.

Çmendet rrjeti/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë

Kjo video është bërë virale në rrjet dhe komentet kanë qenë të shumta. Shumë prej tyre kanë të bëjnë me Mozzik, ish-partnerin e reperes. “Mozzik left the chat”, shkruajnë ato.

Çmendet rrjeti/ Loredana shfaqet duke u puthur me një vajzë