ÇMIME MARRAMENDËSE/ Ermal Fejzullahu blen makinën luksoze të rradhës (FOTO) – AlpeGossip
ÇMIME MARRAMENDËSE/ Ermal Fejzullahu blen makinën luksoze të rradhës (FOTO)

ÇMIME MARRAMENDËSE/ Ermal Fejzullahu blen makinën luksoze të rradhës (FOTO)

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, pas një sezoni të ngjeshur me koncerte dhe publikime të këngëve të reja ka vendosur që t’i blejë vetes një dhuratë më se të merituar. Nëpërmjet një postimi në Instagram ai ka zbuluar blerjen e tij me të fundit, një makinë super luksoze.

Ermali ka zgjedhur të blejë një makinë tip ‘Range Rover’ që siç duket është marka e tij e preferuar. Siç dihet kjo markë është mjaft e famshme dhe çmimet e saj kapin shifra shumë të larta. Kujtojmë që pak muaj më parë një makinë të tillë Ermali ja bleu dhe bashkëshortes së tij, Arianës.

Ermali dhe Ariana presin që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të katërt të një vajze që siç dhe është zbuluar do ta pagëzojnë me emrin Ana.