Çmimi i “ÇMENDUR” që do t’ju habis, por ja sa kushtojnë këpucët e Norës (FOTO) – AlpeGossip
Çmimi i “ÇMENDUR” që do t’ju habis, por ja sa kushtojnë këpucët e Norës (FOTO)

Çmimi i “ÇMENDUR” që do t’ju habis, por ja sa kushtojnë këpucët e Norës (FOTO)

Këngëtarja tërheqëse Nora Istrefi, javën që shkoi ka publikuar klipin e këngës “As ni gotë”
Ajo është dukur mjaft seksi në klipin e ri, tërheqese dhe me skena të vallëzimit si një valltare profesioniste.

Ajo njihet shumë edhe për stilin e saj unik. Dhe kur flasim për stilin dhe veshjen e saj, ajo shpenzon mjaft shumë për këtë të fundit.

Këpucët në klipin e ri, Norës i kanë kushtuar hiç më pak se 1,325 €