ÇPO KURDISIN DY MODELET/ Kejvina dhe Françeska i kthejnë të gjithë sytë nga vetja – AlpeGossip
ÇPO KURDISIN DY MODELET/ Kejvina dhe Françeska i kthejnë të gjithë sytë nga vetja

ÇPO KURDISIN DY MODELET/ Kejvina dhe Françeska i kthejnë të gjithë sytë nga vetja

Dy modelet bukuroshe e shumë të komentuara në media, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe i kanë kthyer të gjithë sytë nga vetja ditën e sotme me fotot e publikuara në Instagram.

Kejvina dhe Françeska shfaqen duke pozuar me bikini teksa tregojnë linjat perfekte mirëpo në sy ka rënë logo “Besties” dhe komentet nga vajzat e showbizit, si Einxhel Shkira e cila i uron suksese.

Nuk dihet ende nëse kjo është ndonjë fushatë e re modelingu apo një biznes i ri nga dy modelet. Na mbetet ta zbulojmë teksa siç shkruan vetë Françeska “pritja ja vlen”.

Kujtojmë që Kejvina dhe Françeska janë mikesha të ngushta prej një kohe të gjatë tashmë. Nëse ato po sjellin diçka të re për publikun, mbetet për t’u parë.