"Ç'TË PËLQEN TE ERMALI QË E MBAN"/ Ami i përgjigjet pyetjes së Albërie Hadërgjonajt - AlpeGossip
“Ç’TË PËLQEN TE ERMALI QË E MBAN”/ Ami i përgjigjet pyetjes së Albërie Hadërgjonajt

“Ç’TË PËLQEN TE ERMALI QË E MBAN”/ Ami i përgjigjet pyetjes së Albërie Hadërgjonajt

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ami i është përgjigjur disa pyetjeve në Facebook të bëra nga fansat, por mes tyre edhe këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj.

“Çfarë të pëlqen te Ermali që po e mban kaq gjatë?”, ishte pyetja e Albëries.

“Në fakt mua më duket shumë shkurt”, u përgjigj Ami.

“Po Albëria ngaqë është vetë e ndarë nga burri, do t’i ndajë dhe të tjerët, që të mbajë sa më shumë njerëz tek klubi Gratë e divorcuara”, tha Ermali.