Djema lëreni FANTAZIN t’ju udhëheq/ Gerta Beqa më e zjarrtë se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
Djema lëreni FANTAZIN t’ju udhëheq/ Gerta Beqa më e zjarrtë se kurrë (FOTO)

Djema lëreni FANTAZIN t’ju udhëheq/ Gerta Beqa më e zjarrtë se kurrë (FOTO)

Ajo është një nga femrat me trupin më të mirë
Madje ka afro tre muaj që ajo mori po këtë çmim në Paris të Francës, ku dhe nuk mungoi edhe një shpërblim prej 10 mijë euro nga MKRS.

Është kjo ylli i fitnessit Geta Beqa e cila duke qenë se linjat e saj janë perfekte, nuk heziton t’i shfaqë ato dhe më shumë se që duhet. Nuk mungojnë as provokimet nga ana e saj!

E tillë është dhe paraqitja e radhës ku shihet teksa ka pozuar topless e shtrirë në shtrat, e mbuluar me çarçaf, e padyshim që komentet kanë qenë të shumta.