DO TË NA FALENDERONI/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë muajve të ftohtë - AlpeGossip
DO TË NA FALENDERONI/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë muajve të ftohtë

DO TË NA FALENDERONI/ Ja si t’i veshësh xhinset e bardha gjatë muajve të ftohtë

Kur vjen puna te xhinset e bardha, përgjithësisht stepemi për dy arsye: 1. s’dimë si t’i veshim dhe 2. s’dimë nëse vishen gjatë muajve të ftohtë. Për të rrëzuar mite apo për të larguar çdo pyetje të mundshme, më poshtë do të gjeni disa ide interesante me kryefjalë, xhinset e bardha!

Për një natë në club apo një gotë verë:

Për një shëtitje gjatë paradites (kombinojini me ngjyra të përafërta):

Në punë:

Me nuanca të kafes:

Dhe rozë të ëmbël: